• Anasayfa / İnstagramda Çoklu Fotoğraf Paylaşma Devri Başladı24 Şub 2017

İnstagramda Çoklu Fotoğraf Paylaşma Devri Başladı

İnstagramın geçtiğimiz haftalarda test aşamasına soktuğu çoklu fotoğraf paylaşma özelliği,  bundan sonra memleketimiz`deki kullanıcılar için de sürüldü.

instagramda çoklu fotoğraf devri başladı (Video)
Popüler fotoğraf paylaşma platformu instagram bu özelliğini geçtiğimiz haftalarda test aşamasına sokmuştu. Bu özellik yardımı ile birden çok fotoğrafı aynı anda paylaşabileceğimiz duyurulmuştu. instagram`ın geçtiğimiz haftalarda test aşamasına soktuğu çoklu fotoğraf paylaşma özelliği, bundan böyle memleketimiz`deki kullanıcılar için de sunuldu. 

Ansızın çok fotoğrafı toplu bir biçimde seçip atmanıza olanak verici instagram yetkilileri, bu özelliğini memleketimiz`deki kullanıcılar için aktif etti. Böylece siz yahut takip ettiğiniz şahısların attığı çoklu fotoğrafları ana sayfanızda görebileceksiniz.

Yeni özellik ile birlikte artık instagram`da kullanıcılar aynı anda 10 adet fotoğraf, video paylaşabilecek. Toplu olarak atılan fotoğrafları ise sağa ve sola kaydırarak, birden bire çok fotoğrafı tek bir pencerede görebileceksiniz. aynı zamanda, video, fotoğrafların sırasını sürükleyerek değiştirebilecek veya her birisi için ayrıcalıklı filtre uygulanabilecek.

Uygulamada fotoğraf yahut video yükleme alanına girdiğinizde önünüzeansızın fazla seç seçeneği çıkıyor. Bu tuşa bastığınızda aniden fazla fotoğraf yada video paylaşımı gerçekleştirebiliyorsunuz. 

Yeni ayrıcalığı kullanabilmek için uygulamayı güncellemeniz yeterli. 

Popüler fotoğraf paylaşma platformu Instagram bu özelliğini geçtiğimiz haftalarda test aşamasına sokmuştu. Bu özellik sayesinde birden fazla fotoğrafı aynı anda paylaşabileceğimiz duyurulmuştu.

Birden fazla fotoğrafı toplu bir şekilde seçip atmanıza olanak sağlayan Instagram yetkilileri, bu özelliğini Türkiye`deki kullanıcılar için aktif etti.

Sitemizden Ücretsiz instagram takipçi hilesi ve Bunun yanı sıra Takipçi satın alarak popülerliğinizi arttıra bilirsiniz.