YouTube Videolarını Instagram-da Nasıl Paylaşa Bilirim

YouTube Videolarını Instagram-da Nasıl Paylaşa Bilirim

YouTube Videolarını ınstagram`a Yükleyin
Paylaşın

YouTube videolarını çok aşırı kolay bir şekilde ınstagram nasıl yükleyebileceğinizi rehberimizde anlatıyoruz. Videoları bu metod ile PC`ye de indirebilirsiniz.

YouTube Videolarını ınstagram`a Yükleyin
Eski PayPal çalışanı nedeni ile 2005 yılında kurulan YouTube bugünlerde dünyanın en büyük video paylaşım platformu durumuna geldi. internet kullanıcılarının çeşitli videolar yüklediği YouTube içeriklerini PC yahut akıllı cihazlara indirmek bazan işkence biçimine dönüşebilmekte. Biz de bu haberimizde YouTube’da yer alan videoları PC’ye çok fazla basit bir biçimde indirmenin birlikte ınstagram ve Vine’a nasıl yükleyeceğinizi anlatacağız.

Tube2gram sitesi yardımı ile YouTube daki videoların linklerini kopyalayarak ister ınstagram için videonun 15 saniyelik beğendiniz bölümünü kesebilir, ister Vine için yine beğendiniz bölümün altı saniyelik bölümünü kırpabilir ve ya videonun tamamını PC’ye indirebilirsiniz.

Nasıl yapılmaktadır?
YouTube daki videonun linkini kopyalayın. Daha sonra Tube2gram.com sitesine girin ve karşınıza çıkan kutucuğa linki yapıştırın. Videoyu nereye yüklemek istiyorsanız sitenin üst bölümünde bulunan seçeneklerden birine tıklayın. ınstagram yada Vine’a tıkladığını takdirde videoyu kesmek için bir vasıta sizleri karşılayacak. dilediğiniz aralıkları formata müsait bir şekilde kesebilirsiniz.

İnstagram Takipçi Hilesi İnstagram Hilecim

YouTube videolarını PC’ye indirmek için ise “Custom Video” seçeneğine tıklayın ve daha sonra “Start Download” seçeneği ile indirin.

 

2018-02-06 13:05:18

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram Hikaye izlenme hilesi Story

İnstagram Hikaye izlenme hilesi Story

                                               Evet arkadaşlar İnstagramhilecim.com

2017 İçin İnstagram Trendleri

2017 İçin İnstagram Trendleri

2012`de Mark Zuckerberg, 30 milyon kullanıcılı ve yalnızca 13 çalışanı olan bir uygulama olan instagram için 1 milyar dolar ödedi. Hızlı ileri dört sene ve instagram 500

-->