İNSTAGRAMA BİLGİSAYARDAN FOTOĞRAF NASIL EKLENİR

İNSTAGRAMA BİLGİSAYARDAN FOTOĞRAF NASIL EKLENİR

İNSTAGRAMA BİLGİSAYARDAN FOTOĞRAF NASIL YÜKLENİR?
İnstagram diğer sosyal ağlara nazaran yalnızca telefonlarda kullanıma sahip bir uygulamadır. Bilgisayarda tarayıcı üzerinden instagram kullanımı fotoğraf paylaşımlarını görmek, profilleri görmek, arama yapmak ve takip prosedürleri ile sınırlıdır. Bu prosedürün dışına çıkmak isteyen kullanıcılar farklı teknikler deneyerek instagram programını bilgisayar üzerinde kullanmanın alternatiflerini aramaktadır. Bu alternatiflerden bir tanesi de instagram uygulamasına bilgisayar üzerinden nasıl fotoğraf yüklendiği konusudur. Sizde sisteminizde bulunan fotoğraflarınızı bilgisayar üzerinden yüklemek istiyorsanız aşağıdaki teknikleri deneyebilirsiniz. Bunun için üç yol mevcuttur.

ÖĞEYİ İNCELE YOLU İLE FOTOĞRAF YÜKLEMEK
Bu prosedür son derece kolaydır. Tarayıcı üzerinden girdiğiniz instagram sitesini mobil görünüme çevirerek fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları uygulayın.

İnstagram.com adresine giriş yapın.
Sitede oturum aç kısmından profilinize giriş yapın.
Sonrasında sayfanın boş bir kısmında Mouse sağ klik yaparak incele yazısına tıklayın. Bunun yerine F12 tuşuna da basabilirsiniz.
Açılan pencerede CTRL + SHIFT + M tuş kombinasyonunu çalıştırın.
Böylece karşınızda mobil uygulama görünümü gelecektir.
Ekranın alt orta kısmından fotoğraf yükleme düğmesine basarak fotoğraf yükleyebilirsiniz.
Bu teknik Google Chrome için geçerlidir. Ayrıca yüklediğiniz fotoğraflarda kişi etiketleme, konum ekleme, efekt verme gibi özellikler kullanılamaz.

BLUESTACK UYGULAMASI İLE FOTOĞRAF YÜKLEMEK
Bluestack bilgisayarda Android programlarını çalıştırma görevi gören emülatör uygulamasıdır. Bu uygulamada ge-posta hesabınız ile oturum açtıktan sonra mağazadan instagram programını yükleyin. Ardından uygulamayı açarak telearka planda kullandığınız biçimde kullanarak fotoğraflarınızı, videolarınızı yükleyip paylaşabilirsiniz.

GRAMBLR UYGULAMASI İLE FOTOĞRAF YÜKLEMEK
İnstagrama bilgisayar üzerinden fotoğraf yüklemek için hazırlanmış programlardan bir tanesi de gramblr uygulamasıdır. Bu uygulama instagrama fotoğraf yüklemenizi sağlarken bazı dezüstünlükleri yüzünden geri planda kalmaktadır. Örneğin yalnızca jpg ya da jpeg formatlı fotoğrafları yükleyebiliyorsunuz. Ayrıca fotoğraf kesme ve kırpma prosedürleri bulunmuyor.

Uygulamayı indirin
Profilinize giriş yapın
Choose File düğmesine tıklayın
Yüklemek istediğiniz fotoğrafı seçin
Upload düğmesine basın
Bu biçimde fotoğraf yüklenmiş olacaktır. Bilgisayardan instagrama fotoğraf yüklemek için bu 3 teknik uygulanmaktadır.

instagram takipci hilesi 
instagram takipçi hilesi, instagram beğeni hilesi, instagram takipci hilesi 2019, instagram takipçi kazan, instagram beğeni kazan, instagram takipçi arttırma, instagram takipci kasma,, instagram takipçi kazan, instagram hilecim, instagram takipci kazan, begeni kazan,video goruntulenme hilesi, instagram canli yayin hilesi,

2018-12-16 17:05:22

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram Canlı yayın izlenme hilesi

İnstagram Canlı yayın izlenme hilesi

İnstagram Canlı yayın izlenme hilesi Herkese merhaba İnstagramhilecim.com Ailesi olarak Sizlere Bir İlkin Hizmetini Sunmaktan Gurur Ve onur duyuyoruz. Takipçiniz Çok olabilir instagram takipçi

ANAHTAR TESLİM CAFE RESTAURANT

ANAHTAR TESLİM CAFE RESTAURANT

Herkese tekrardan Merhaba Express İnşaat Mimarlık ve Sosyal Medya ajans'ı Bünyesinde olan İnstagram Hilecim Bir ilki daha sizlerle buluşturmaktan onur ve gurur duymaktadır. Geçtiğimiz

İnstagram Beğeni

İnstagram Beğeni

instagram beğeni hilesi nedir ?  Hesabıma bir zararı olur mu ?  instagram beğeni hilesi, instagramda kendi fotoğraflarınıza göze çarpan miktarda beğeni göndermenize yarayan