İnstagram yorum hilesi

İnstagram yorum hilesi

İnstagram Takipçi Sayısı Nedir?
instagram ile özdeşmiş bir sözcük şekilde bilinmesi gerekir. Takipçi demek instagram hesabınızdaki hareketlerin önünü açan, başkaları nedeni ile paylaşımlarınızın görünmesini veren bireysel kişiler açısından bakıldığı süre çok fazla bir şey ifade etmese de özellikle instagram üstünden ticari faaliyetle sürdüren bireyler için çok fazla mühim bir konudur. örneğin instagram üzerinden bir butik mağazası açan şahısların ürünlerini satması için instagram takipçi arttırma konusu için bir takım çalışmaların içerisinde olması gerekir. organik yöntemlerle takipçi sayısının artarak çoğalması pek umulduğu bunun gibi sizlere olumlu sonuçlar vermez. örnek olarak; butik mağazasını açtıktan sonra kendinize yakın olan çevrenizdeki müşterilerini arkadaşınızı, eşinizi, dostunuzu veya ailenizden insanları mağazanızı takip etmeleri meselesinde onlardan ricada bulundunuz. ancak bu şekilde en fazla 1000 kişi olduğunu var sayalım. Bu sizin ürün satışınız için yetersiz bir rakam olacağından dolayı siz takipçi arttırma hilesi yahut takipçi satın alma konularında biraz araştırma içerisine girmeniz gerekecektir.

Satışlarınız için Minimum Kaç Takipçiye ihtiyacınız Olacaktır?
Bu konu aslında birkaç kategoride değerlendirilmelidir. Butik konusu genel olarak bayanlara has bir şeydir. örnek olarak sizin bitkisel yöntemlerle takipçileriniz mevcut sayalım. 1000 şahıs olduğunu da notlarımızın arasına ekleyerek bu şahısların içinde 700 erkek geri kalan 300 kadın bulunduğu zaman sizin butik ürünlerinizi gerçekte 1000 insana değil de 300 insana gösterdiğiniz söylenebilir. Bu durumda sizin ihtiyacınız olan takipçi kitlesinin oranında kadın ağırlıklı olması gerekir. ’luk kısım işime yaramaz demeyin! Bazı erkeklerin hediye olarak kız arkadaşlarına, eşlerine yada ailesinden herhangi birisine butik eşyalarından hediye almak isteyebilme ihtimalini her daim göz önünde bulundurmalısınız.

Büyük Hedefler için Takipçi Satın Alın!
internet üzerinden kısa bir araştırma yapmak için ‘’ instagram takipçi satın al ‘’ demeniz yeterlidir. instagram takipçi kasma için sizlere deneyimli bir biçimde bu işin ehli olan insanlar sebebi ile 0 gerçek takipçi satma işlemleri yaptığını bilmenizi isteriz. muhakkak bu insanlar isteğinize göre de şekillenebilmektedir. mesela siz en uygun fiyatlarla takipçi alacağınız sitedeki canlı destek kısmından müşteri temsilcisi ile yazışacağınız zaman ‘’ bana 2000 şahıs kadın takipçi satın ‘’ demeniz zorunda ilgili kişi sebebi ile sizde yalnızca instagram hesabınızın ismini alarak ( şifre istemiyorlar ) ücreti gönderdikten sonra yalnızca birkaç dakika sonra gerçek takipçileri göndermeye başlayacaktır. Bu tercihi %  siz yapabilmektesiniz. yada siz erkek ürünleri satışı yapan bir sayfa için takipçi satın almak istiyorsanız şayet ‘’ bana 1000 erkek takipçi satar mısınız ‘’ demeniz yeterli olacaktır. aslında instagram takipçi hilesi biraz da sizin bütçenizle olabilecek bir olaydır. Hileli bir metod olarak bilinse de sizin sayfanızı beğenecek olan insanlar bazı durumlarda kişiyi ilgilendirmeyen bir sayfa şekilde görürlerse takipten çıkabiliyorlar. ancak satıcı şahıs siz 1000 kişi istediğinizde çıkma ihtimallerini de göz önünde bulundurarak size ortalama 1500 takipçi gönderecektir. Buna göre en az 500 kişisi çıksa sizin arzuladığınız yine olacaktır.

2018-02-22 17:16:18

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram Takipçi Kasma Yolları

İnstagram Takipçi Kasma Yolları

instagram Takipçi Kasma metodları ​Bir profil oluşturdunuz, bir yığın paylaşacak fotoğrafınız var lakin noksan bir şey yok mt.? Onları görecek kişiler noksan! Peki instagram dünyasında

2017 INSTAGRAM İÇİN NE ANLAM İFADE EDİYOR?

2017 INSTAGRAM İÇİN NE ANLAM İFADE EDİYOR?

2017 INSTAGRAM İÇİN NE ANLAM İFADE EDİYOR? 2017 INSTAGRAM İÇİN NE İFADE EDİYOR? 2016’yı uğurlamaya hazırlandığımız şu zamanlarda pek çok kimsenin aklında 2017’ye