İnstagram Yorum Beğendir Özelliği

İnstagram Yorum Beğendir Özelliği

Her geçen gün daha ayrıcalıklı özellikler ile karşımıza çıkmaya devam eden instagram`a aşina olduğumuz iki özellik daha eklendi.

İnstagram yorum beğendirme

Bilhassa bu yıl içerisinde instagram`ı birbirinden yeni özellikler ile donatan Facebook, bu özelliklerin büyük bir çoğunluğunu çoğunlukla Snapchat`cilt araklamış, hatta bu nedenle yoğun şekilde eleştirilmişti. şimdi ise Facebook, instagram`ı kendisi ile özdeşleşmiş iki yeni özellik ile güncelledi.

 bundan sonra instagram`da paylaşımların altına yapılan yorumlar, tıpkı Facebook`taki yorumlar, Twitter`daki tweet`ler benzeri beğenilebilecek. üstelik yorumları beğenen kişi sayıları ile kimlerin beğendiği de gözükmekte. ayrıca siz birinin yorumunu beğendiğinizde  ya da sizin yorumunuz birisi nedeni ile beğenildiğinde instagram, bildirim ile sizi haberdar edecek.

 

Yorum beğenmenin yanı dizi bundan böyle yoruma doğrudan şekilde da cevap vermek mümkün. önceden bir insanın yorumuna cevap vermeniz için o kişiyi etiketlemeniz gerekiyor ve fazla yorumlu paylaşımların yorumlarında birbirinizin yorumlarını bularak iletişimi sağlamanız gerekiyordu. şimdi ise her yorumun altında bulunan ``yanıtla`` kısmından tıpkı Facebook`ta olduğu bunun gibi o yoruma ait yeni bir yorum kısmında yanıtlarınızı paylaşabiliyorsunuz.

Yeni özellikler instagram kullanıcıları sebebi ile nasıl karşılanır henüz bilemiyoruz fakat özellikler hakkında fontları biraz küçük olması sanki az biraz göz yoracak bunun gibi.

 

ınstagram’a Yepyeni Yorum ve beğeni ayrıcalığı
ınstagram için güncelleme haberlerinin gelmesi değil güncelleme haberlerinin gelmemesi ilginç karşılanmaya başlanıyor. Zira ınstagram, Facebook’un aldığı karar ile beraber son yılların enfazla güncelleme piyasa sosyal medya uygulamalarından biri biçimine geldi. ınstagram’ın bu yapısıyla beraber hemen her ay ve ya derhal her hafta yeni bir güncelleme haberi  daha karşımıza çıkmaya başladığını da söylememiz gerekiyor. Henüz geçtiğimiz günlerde bu konu ile ilgili bir çalışma oluşturan ve yaptığı çalışma sonrasında diri yayın özelliğini devreye sokan ınstagram’ın ilave şekilde kaybolan fotoğraflar bunun gibi Snapchat niteliklerini de güncelleme ile sisteme getirdiğini görmüştük. şimdi ise ınstagram yorum güncellemesi geldi.

Bu kez Facebook niteliği ınstagram’da
çoğunlukla Snapchat üstünden yeni özellikler alsa da bu kez ınstagram’ın Facebook’un kullandığı sistemlerden biri ile güçlendirildiğini belirtelim. Söz konusu ınstagram güncellemesi ise yorum niteliği üzerine. ınstagram yorum güncellemesi ile birlikte  bundan sonra kullanıcılar paylaşımlarında yer saha yorumları direk Facebook sitesinde bulunduğu bunun gibi beğene bilecekler. Yorumların beğenilebilmesinin yanı sıra zevk derecesini de gösterebileceksiniz. ınstagram yorum güncellemesi ile beraber gelen tek yenilik ise yorumlara zevk ekleme olmadı.

Zira güncellemeyle birlikte ınstagram’a dahil olan özelliklerden birisi de yoruma anında yanıt verebilme özelliği oldu. Daha önceki özelliklerde yoruma yanıt vermek için yorumu gönderen kullanıcıyı etiketlemek gerekiyordu. Bu defa ise sırf yorumun altında bulunan yanıtla kutucuğunu kullanarak arzuladığınız yorumu direk yanıtlamanızın mümkün bir hale getirildiğini de belirtelim. ınstagram’ın yorum özelliğini çok aşırı daha işlevsel bir hale getiren söz konusu güncelleme sosyal medya uygulamasınınartık daha da beğeni almasını sağlayacak bunun gibi. Zira yeni güncellemenin kısa zaman sonra geliştirme alacağı ve tıpkı Facebook ifadelerinde bulunduğu gibi zevk ifadeleri ekleneceği de belirtiliyor. ama bunun için henüz bir zaman bulunmamakta.

İnstagram bevada takipçi

instagram yorum hilesi

instagram yorum beğendirme

2018-02-06 13:05:18

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram hesabım çalındı (hacklendi) nasıl geri alabilirim ?

instagram hesabım çalındı (hacklendi) nasıl geri alabilirim ?

Merhabalar instagram hesabı çalınan ya da eşinin dostunun hesabı çalınan arkadaşlar önce nasıl bu hesabı çaldırdınız onu etüt etmemiz gerek ? Telefonunuz ‘

instagram takipçi , youtube hile , facebook arkadaş kasma hilesi , twitter reetwet hilesi

instagram takipçi , youtube hile , facebook arkadaş kasma hilesi , twitter reetwet hilesi

İnstagram Takipçi Hilesi Twitter Reetwet Hilesi  Youtube hilesi Vine Hilesi İntagram da son dönemlerde Ünlülerin Kıyasıya rekabet ettiği İnstagram takipçi hilesi

1000 Beğeni

1000 Beğeni

instagram 1000 Beğeni Hilesi   1.000 Adet İNSTAGRAM TÜRK BEĞENİ 10 TL Son Derece Güvenli Yüksek Kalite Hiçbir şekilde Şifre İstemiyoruz Aktif Türk Takipçi

-->