İnstagram Takipçi Kasma Yolları

İnstagram Takipçi Kasma Yolları

instagram Takipçi Kasma metodları
​Bir profil oluşturdunuz, bir yığın paylaşacak fotoğrafınız var lakin noksan bir şey yok mt.? Onları görecek kişiler noksan! Peki instagram dünyasında sizin de güzel bir yer alma zamanınız gelmedi mi? Haydi gelin biraz nasıl takipçi kazanacağımıza bakalım.

ÖZGÜN OLUN
Fotoğraflarınız her zaman için orijinal ve anlaşılır olsun, popüler olmayan sitelerden ya da bloglardan içerik alarakta profilinizi destekleyebilirsiniz ama kendi çektiğiniz fotoğraflar beğenildikçe fotoğraflarınızın güzel olduğunu anlayacak ve kendi kendinize (düz şekilde ve elle tutulur) içerik üretmeye başlayacaksınız, bu da sınırsız paylaşım demek.

Bir tema belirleyin
Profiliniz bir tema üstünden işlesin, profil akışınız daha güzel görünsün veya keşfet sayfasında göze hitap etsin, örneğin tıpkı tonları kullanarak profilde tutarlılığı sağlayabilirsiniz fakat bunu yaparken abartıp çok monoton olmamak ve kişilerin “ya bu da çok fazla bozdu tekrarlıyor sürekli” algısını bozacaktır.

#Hashtag’leyememek
Tamam, hashtag diye bir şey var, güzel. ama her fotoğrafın altına 30 adet haddini dolduracak şekilde hashtag yerleştirmek yerine konuyla ilgili olan hashtagleri kullanırsanız konuya yatkın olan kişiler sizi takip edecek ve bu takipçiler kalıcı olacaktır. (mesela; Bisiklet resmi koyup #bicycle ve ya dikkat çeken #onroad gibi hashtagler kullanmak yararınıza olur #instagramhilecim)

Hesabınızı gizli tutun
Biraz gizemli olmak her zaman için iyidir. Hesabınız gizli yoğun şekilde kullanıcılar bakıp gitmeyecek ve içeriklerinizi görmek için takip eden kullanıcılar genel olarak kalıcı olacaktır. Unutmamalısınız ki hesabınız gizli bulunduğu için isim seçiminiz ve biyografi bölümünüz bir o kadar etkileyici olmalıdır. Sonuçta sizi takip ettirecek olan yegane etken budur.

Süreklilik
Elinizde fotoğraf biriktirin fakat hepsini bir anda paylaşmayın, instagram algoritmasına göre paylaşımlarınız keşfet sayfasına daha az düşer ve sizin fotoğraflarınızı geri arda gören kişiler fotoğrafları beğenmek istemez ve sizin spam attığınızı düşünür. Bunun yerine günden güne fotoğraf atarak devamlılığı sağlarsanız hem aktif olduğunuzun mesajını verir hem de kullanıcılar sizin fotoğraf paylaşacağınız zamanı bildiği için daha çok beğeni alırsınız. (Yani insanlar hususi olarak profilinize girer)

Konumları önemseyin
insanların fotoğraflarındaki konum bilgilerini takip ederek çevrenizden arkadaşlar edinebilir, takipçi kazanabilirsiniz. bununla beraber kendi fotoğraflarınızda konum bilgisi ekleyerek, profilinizdeki harita kısmında anılarınızı harita üstünde yad edebilirsiniz.
Hala takipçi kazanmakta zorluk çekiyorsanız temanızda bir problem olabilmektedir mi? Değişiklik her zaman iyidir, küçük bir revizyonla daha büyük kitlelere hitap edebileceğiniz su götürmez bir gerçek, bunları denedikten sonra gitsin likelar geldin followerlar modunda takılabilirsiniz, aman ha kendinizi çok kaptırmayın.

 

#ücretsiz instagram takipçi hilesi

2018-02-06 13:05:19

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram takipçi etiketleri

İnstagram takipçi etiketleri

Sosyal medyada bir çığır açan instagramhilecim.com sizler için instagram takipçi hilesi ve instagram beğeni hilesi sunmuştu yeni özellikleri instagram video izlenme hilesi ve instagram gönderi

İnstagram Takipçi Hilesi Uygulaması

İnstagram Takipçi Hilesi Uygulaması

Fenomen olma hayali her ıslak grup insanın hayali durumuna geldi. Fenomen veya popüler olmak için türlü yollara başvuran insanlar bulunmaktadır. en iyi kullanılan yollar ise

FACEBOOK İZLENME

FACEBOOK İZLENME

FACEBOOK VİDEO GÖRÜNTÜLENME   Facebook Görüntülenme        MİNİMUM ÇEKİM        

-->