instagram Çoklu Fotoğraf Nasıl PaylaşaBilirim

instagram Çoklu Fotoğraf Nasıl PaylaşaBilirim

instagram Coklu Fotoğraf Paylaşma
instagram‘da artık Bir iletide ansızın fazla Fotoğraf Paylaşmak olası! Popüler sosyal file uygulaması instagram’a yeni bir özellik eklendi, üstelik bu özellik bir diğer sosyal ağ uygulaması Snapchat’cilt alınmış değil. bundan böyle instagram’daki iletilerinizde çoklu fotoğraf paylaşımı yapabiliyorusunuz. ileti başına azami on fotoğraf paylaşımı yapılabiliyor. Yeni özellik kullanıcılarda yavaş yavaş aktive edilmeye başlanmıştır. Sizin hesabınızda bu özellik henüz etkin olmamışsa da instagram akışınızda birden bire fazla fotoğraf içeren iletiler görmeniz olası. Uygulamada çoklu fotoğraf paylaşımı yaparken her zaman bulunduğu benzeri filtreler uygulayabiliyor ve fotoğraflarda çeşitli düzenlemelere gidebiliyorsunuz. instagram‘da Bir iletide birden çok Fotoğraf Paylaşmak için ne yapmanız gerekdigini inceleyelim.

instagram: Bir iletide birden çok Fotoğraf Paylaşmak
instagram uygulamasını çalıştırın ve yeni bir paylaşım oluşturmak için kamera simgesine dokunun. Yerleşim butonunun hemen kenarında yeni Select Multiple butonunun bulunduğunu göreceksiniz. Bu butona dokunun, şimdi galerinizden aniden fazla fotoğraf seçimi yapabileceksiniz. Daha önce de belirttiğimiz bu gibi 10 adete kadar fotoğraf seçebiliyorsunuz.

     Kısacası kamera bölümüne basılı tutuğunuzca paylaşmak arzuladığınız fotorafı seçebilirsiniz ve rahatlıkla düzenleyebilir yahut  paylaşabilirsiniz.

     Sistemimizde Coklu Fotorafa beğeni atım icin uyarlanmış güncellenmiş ve hızlanmıştır. instagram Coklu Fotoğrafa  beğeni Atabilirsiniz.

 

Ücretsiz İnstagram Takipçi Hilesi için Sitemizden giriş Yaparak Takipçi Beğeni Yorum Kazanabilirsiniz.

Takipçi Beğeni Yorum Oto beğeni Ve Görütüntüleme Satışlarımız Mevcuttur 

2018-02-06 13:05:19

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

10.000 VİDEO GÖRÜNTÜLEME

10.000 VİDEO GÖRÜNTÜLEME

10000 iNSTAGRAM VİDEO GÖRÜNTÜLEME 10000 Adet Video Görüntüleme Hızlı Teslimat Videoları Keşfete Cıkarma Özelliği 7/24 Whatsapp Destek Hizmeti

İntagram Takipçi Satın Almanın Önemi Nedir

İntagram Takipçi Satın Almanın Önemi Nedir

Instagram Takipçi Satın Almanın önemi Sosyal medya günümüz yaşantısında yaşamın bir parçası biçimine gelmiştir. hemen hemen pek çok fazla platform

-->