Instagram Hesap Onaylatma Nasıl Yapılır  Verified Account

Instagram Hesap Onaylatma Nasıl Yapılır Verified Account

İnstagramhilecim.com

Instagram uygulaması, sosyal medya üzerinden ünlülerin haklarını korumak ve kullanıcının doğru olduğunu belirtmek için profillerinin yanına tik işareti koymaktadır. Bu işareti daha çok ünlü isimlerin yanında görebilirsiniz. Sembolün anlamı ise profili gerçekten o kişinin kullandığı anlamına gelmektedir. Ayrıca sahte hesapların açılmasının önüne de yine bu yolla geçilmektedir. Ancak Instagram’da hesap onaylatmak diğer sosyal medya platformları kadar kolay değildir.

Bilindiği üzere Facebook ve Twitter üzerinden yapılan başvurular ile hesap onaylatma işlemi yapılmaktadır. İhtiyacınız olan tek şey onların taleplerine doğru şekilde cevap vermektir. Ancak aynı durum Instagram’da geçerli değildir. Instagram içerisinde hesap onaylatma için bir buton ya da bölüm bulunmamaktadır.

Instagram Mavi Tık Nasıl Alınır?

Sizler de Instagram hesabınızı onaylatmak istiyorsanız, kimlik bilgilerinin olduğu bir mail atmanız gerekmektedir. Instagram yetkilileri gelen mail üzerine sizi de değerlendirmeye alacaktır. Ayrıca sosyal medya platformları ile partner olarak çalışan ajanslar da yine hesap onaylatma işlemi konusunda size yardımcı olacaktır.

2018-02-04 16:20:23

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Yeni Güncellemeler Sonrası ınstagram Takipçi Kazanma

Yeni Güncellemeler Sonrası ınstagram Takipçi Kazanma

Yeni Güncellemeler Sonrası ınstagram Takipçi Kazanma ınstagram’ın artık devamlı değişen bir yapısının olması uygulamanın sürekli dikkat çekmesini sağlamaya başlandı.

İnstagram Takipçi Hilesi / İnstagram Beğeni Hilesi

İnstagram Takipçi Hilesi / İnstagram Beğeni Hilesi

http://instagramhilecim.com Sosyal medyada popülerliğinizi arttırmak için gerekli olan ilk şart; hesaplarınızdaki takipçi, arkadaş veya beğenilerinizin yüksek olmasıdır.

-->