İnstagram Beğeni

İnstagram Beğeni

instagram beğeni hilesi nedir ? 
Hesabıma bir zararı olur mu ? 

instagram beğeni hilesi, instagramda kendi fotoğraflarınıza göze çarpan miktarda beğeni göndermenize yarayan araçlardır..

internette de arttırdığınızda bu biçimde pek aşırı araç olduğunu görürsünüz.. Peki bu araçlar güvenilir mi ?  hangi sistem ve hangi mantıkla çalışıyor ?

öncelikle bu araçların hangi sistem ile çalıştığını elimden geldiğince yazmaya çalışacağım;

instagram beğeni hilesi halinde geçen araçlar gerçekte adında olduğu bu gibi pekte hile değil… Sistem şu mantıkla işliyor, siz sisteme giriş yaptığınızda  çok aşırı hesap sistemi giriş hepsi bir havuzda toparlanıyor. misal vermek gerekirse, bu havuz yardımı ile siz fotoğrafınıza 300 beğeni, o havuzdaki kullanıcılardan sisteminize 300 tane beğeni gelir. Uzun lafın kısası sistemin çalışma mantığı Beğeniye beğeni, takipe takip şeklindedir. Manuel değilde bunun otomatik olanından.

Gelelim ikinci sorumuza… 
Bu sistemler ne kadar güvenilir ?

Bu sistemlerden birileri sizin şifrenizi kaydetme imkanı olmakta. organik siz şifrenizi değiştirirseniz otomatik şekilde havuzdan çıkmış kalıyorsunuz. .. şifrenizi biz kaydetmiyoruz . Zaten şöyle düşünün bu tarz sitelerden bazılarını günde 15-20 bin arası kullanıcı kullanıyor site sahibi hangi birinin şifresini kırmakla uğraşabilir ki ? Siz yinede güvenebileceğiniz bir siteden bu hizmeti almaktan vazgeçmeyin.

Bu sistem ne kadar sık şekilde kullanılmalı ?

İnstagram takipçi hilesi

Bu sistemleri kullanmakta genel olarak bir problem bulunmamakta ancak sürekli ve hızlı kullanım hesabınızı instagram tarafından askıya alabilir.. o nedenden dolayı sistemi kullanırken çok fazla bir hızlı olmamaya ve verilen kredi yetmediği için aynı gün 4-5 değişik siteye giriş yapmamaya itina göstermelisiniz yok ise şifreniz alıınır.

Elimden  geldiğinde sistemin mantığının nasıl işlediğini anlatmaya çalıştım. Bu arada sorular olabilmektedir.. Bu hizmeti siz de veriyorsunuz diye.. Evet fakat kesinlikle sitemizde bu hizmeti alan insanların kullanıcı adları ve şifreleri, şifreli bir şekilde eklenmıyor şifre almıyoruz. Bizim sistemimizi pek çok aşırı site bunun gibi gönül ferahlığı ve gizlilik içinde kullanabilirsiniz Bunun güvenini veriyoruz

İnstagram Beğeni Satış Hizmetimiz , İnstagram Hilecim Olarak Sizlere En Güvenli Hizmeti Sunmaktayız.

 Buradan Ekstra Beğeni Hizmeti satın Alabilirsiniz.

ınstagram beğeni hilesi nedir? ınstagram beğeni hilesi nasıl kullanılır? ınstagram beğeni hilesi kullanımı hesabınıza zarar verir mi? ınstagram beğeni hilesi kullanması pratik mı? Soruların cevaplarını bu yazımızda cevaplıyoruz.

ınstagram beğeni hilesi nedir? ınstagram beğeni hilesi, fotoğraflarınız sizi takip etmeyen şahısların dahi beğenmesini veren bir sistemdir. aslında sistem hile değil lakin bu şekilde yayılmıştır. umumi şekilde havuz sistemlerine giriş yaptığınızda siz başkasının fotoğrafını beğenirken başkasıda sizin seçtiğiniz fotoğrafları beğeniyor. Bu sistem kredi sistemiyle çalışıyor… Bazı sistemler siz başka fotoğraflar beğendikçe size kredi sağlıyor ve kendi fotoğraflarınızda bu kredileri kullanabiliyorsunuz. Bir diğer sistem ise size günlük krediler sağlıyor… örnek olarak hepinsta instagram beğeni hilesi size günlük 100 kredi veriyor.. Bu kredileri fotoğraflarınıza beğeni çekmek için kullanabilir ve ya hesabınıza takipçi çekmek için kullanabilirsiniz. Sistem bir havuz mantığı ile çalışmaktadır. Sisteme giren her kullanıcı bu sistemden yararlandıkça havuz sistemi sorunsuzca bir biçimde çalışmaktadır.

ınstagram beğeni hilesi nasıl kullanılır? beğeni hilesini kullanımı için hepinsta takipçi kazan butonuna tıklayabilirsiniz. 0 güvenli bir şekilde bu hizmeti siz kıymetli kullanıcılarımıza ücretsiz şekilde vermekteyiz. ve ya like4like gibi güvenilir büyük uygulamaları telefonunuza indirerek havuz sistemi dışında fotoğraf beğendikçe kredi kazandığınız bu sistemi kullanabilirsiniz.

ınstagram beğeni hilesi kullanımı hesabınıza zarar verir mi? beğeni hileleri hesabınıza ziyan vermez. Zaten daha öncelikle de bahsettiğimiz gibi bu sistemler gerçekte hile değil bir havuz sistemi. Peki hesabı çalınan şifresi değiştirilen hesaplar ne olacak gibi sorular gelebilir.. Bu konuda tam olarak sırf güvenilir sitelere giriş yapmalısınız. Bazı kötü niyetli siteler bu konuyu istismar edip büyük hesapları çalma derdindeler. Bu tarz hizmet sağlayan güvenilir pek çok aşırı site bulunur bu sistemleri denemeniz hesabınızı güven altına alacaktır. Hepinsta olarak muhakkak şifrelerinizi biz göremiyoruz. Sistemimizi 0 güvenli bir biçimde kullanabilirsiniz.

ınstagram beğeni hilesi kullanımı basit mı? ınstagram beğeni hilelerini kullanması tam olarak çok aşırı kolay… Hepinsta.com üstünden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak, beğeni gönder sekmesinden fotoğrafınızı seçin ve istediğiniz beğeni miktarını yazın! Fotoğrafınıza beğeniler gelmeye başlayacaktır.

 

 instagram takipçi hilesi, instagram takipçi kazan, instagram takipçi satın al, instagram takipçi yükseltmek, instagram takipçi paneli, instagram takipci panel, instagram hesaplı takipçi, instagram Takipçi Kasma, instagram Hilesi, instagram beğeni Hilesi,Bağlantı instangram Fotoğraf beğeni Hilesi 

2018-02-06 13:05:18

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram’da popüler olmanın yolları

İnstagram’da popüler olmanın yolları

instagram’da popüler olmanın yolları   Herkes ınstagram’da popüler olmak ister… Bazı fikirleri bu yazıda sizlerle paylaştık.. Siz de bu metodlar ile instagramda

2017 İçin İnstagram Trendleri

2017 İçin İnstagram Trendleri

2012`de Mark Zuckerberg, 30 milyon kullanıcılı ve yalnızca 13 çalışanı olan bir uygulama olan instagram için 1 milyar dolar ödedi. Hızlı ileri dört sene ve instagram 500

İnstagram Görüntüleme Hilesi

İnstagram Görüntüleme Hilesi

  INSTAGRAM VIDEO GÖRÜNTÜLEME HiLESi Her geçen gün daha cok artan,  instagram izlenme hilesi ile sizlere en kaliteli bir konumlar sergilenerek dilemiş olduğunuz

-->