instagram başkasına takipçi yollama

instagram başkasına takipçi yollama

Merhabalar arkadaşlar,

Bir çok aşırı kişi bize başkasına takipçi gönderme, şifresiz instagram takipçi hilesi için yazmakta. ınstager şekilde 3 yıldır takipçi hilesi şekilde hizmet vermekteyiz. Her zaman yenilikçi, güvenli ve parasız hizmet vermek için çabalamaktayız. şu lahza sistemimiz de başkasına takipçi gönderme özelliği aktif değildir.

şifresiz takipçi özelliği ne süre aktif olacak?

Arkadaşlar sistemimizi umumi şekilde şahsi profiller ve kurumsal profiller kullanıyor. Bu ayrıcalığı açtığımız da bir çok bireyin hesabı askıya alınıyor yada engel yiyor. Sizlere daha sağlıklı hizmet sağlamak amacıyla şu an bu ayrıcalığı kapalı tutuyoruz.

şifresiz Takipçi Güvenli mi?

Bu sistemler devamlı tıpkı ıP ile gönderme yaptığı için hesabınız kapanabilir. Dikkatli olmanız gereklidir.

Takipçi sistemleri içinde başkalarını takip etmek normalde hesabınıza zarar vermez lakin başkasına takipçi gönderen sistemler hesabınızı direkt şekilde kitlemektedir. Bu nedenle tam olarak girmenizi tavsiye etmiyoruz. 

2018-02-22 18:15:21

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram'da Takipçi Hilesi ve Beğeni Hilesi ile Popüler Olabilirsiniz!!

İnstagram'da Takipçi Hilesi ve Beğeni Hilesi ile Popüler Olabilirsiniz!!

günümüz`de instagram olmazsa olmazlarımız biçimine gelen, yeni bir çağ açan sosyal medya uygulamasıdır. instagram sayesinde kendimize yeni bir kitle oluşturabilir ve popüler olmaya adım atabiliriz.

İnstagram Canlı Yayın İzletme

İnstagram Canlı Yayın İzletme

Instagram, milyonlarca insanın günümüzde kullandığı en yaygın sosyal ağlardan birisidir. Her kullanıcı, bir başka kullanıcıyı takip ederek profillerinin görülmesini

500 AKTİF TÜRK OTO BEĞENİ

500 AKTİF TÜRK OTO BEĞENİ

iNSTAGRAM 500 AKTiF TÜRK OTO BEĞENi 1 AY Boyunca Geçerli 500 Beğeni (Paylaştığın Her Gönderi İçin) Fotoğrafları Keşfete Çıkarma Özelliği