YouTube Videolarını Instagram-da Nasıl Paylaşa Bilirim

YouTube Videolarını Instagram-da Nasıl Paylaşa Bilirim

YouTube Videolarını ınstagram`a Yükleyin
Paylaşın

YouTube videolarını çok aşırı kolay bir şekilde ınstagram nasıl yükleyebileceğinizi rehberimizde anlatıyoruz. Videoları bu metod ile PC`ye de indirebilirsiniz.

YouTube Videolarını ınstagram`a Yükleyin
Eski PayPal çalışanı nedeni ile 2005 yılında kurulan YouTube bugünlerde dünyanın en büyük video paylaşım platformu durumuna geldi. internet kullanıcılarının çeşitli videolar yüklediği YouTube içeriklerini PC yahut akıllı cihazlara indirmek bazan işkence biçimine dönüşebilmekte. Biz de bu haberimizde YouTube’da yer alan videoları PC’ye çok fazla basit bir biçimde indirmenin birlikte ınstagram ve Vine’a nasıl yükleyeceğinizi anlatacağız.

Tube2gram sitesi yardımı ile YouTube daki videoların linklerini kopyalayarak ister ınstagram için videonun 15 saniyelik beğendiniz bölümünü kesebilir, ister Vine için yine beğendiniz bölümün altı saniyelik bölümünü kırpabilir ve ya videonun tamamını PC’ye indirebilirsiniz.

Nasıl yapılmaktadır?
YouTube daki videonun linkini kopyalayın. Daha sonra Tube2gram.com sitesine girin ve karşınıza çıkan kutucuğa linki yapıştırın. Videoyu nereye yüklemek istiyorsanız sitenin üst bölümünde bulunan seçeneklerden birine tıklayın. ınstagram yada Vine’a tıkladığını takdirde videoyu kesmek için bir vasıta sizleri karşılayacak. dilediğiniz aralıkları formata müsait bir şekilde kesebilirsiniz.

İnstagram Takipçi Hilesi İnstagram Hilecim

YouTube videolarını PC’ye indirmek için ise “Custom Video” seçeneğine tıklayın ve daha sonra “Start Download” seçeneği ile indirin.

 

2018-02-06 13:05:18

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram 2017 takipçi hilesi

instagram 2017 takipçi hilesi

En Son zamanların fenomen olan sitelerden biri instagram olmuş olup, akıllı telefonların yaygınlaşarak bu denle satın alınmasından kaynaklı şekilde gelişme kaydetmiştir. instagramın bu kadar

İnstagram Bilgisayardan DM Gönderme

İnstagram Bilgisayardan DM Gönderme

http://instagramhilecim.com Facebook şirketinin bünyesi altında faaliyetlerini sürdüren Instagram, hala bazı eksiklikleri bünyesinde barındırmaya devam ediyor. İnternet üzerinden

Instagram Şifremi Unuttum nasıl Geri Alabilirim 2017

Instagram Şifremi Unuttum nasıl Geri Alabilirim 2017

instagram Şifremi Unuttum nasıl Geri Alabilirim ınstagram ‘ın son güncellemesi ile beraber şifresini unutanlar için çözümler de geldi. eğer ınstagram hesabınızın