Instagram da Canlı Yayın Dönemi Başladı

Instagram da Canlı Yayın Dönemi Başladı

instagram canli yayın özelliğini

 aktif duruma getirdi. artık Facebook ve Periscope bunun gibi canlı-diri video yayını yapabilirsiniz.


instagram, bir süre evvela canlı-diri video özelliğini devreye alacağını açıklamıştı. Kullanıcılar bugün yeni ayrıcalığı kullanabilir bir duruma geldi. instagram`da artık Periscope veya Facebook Live bunun gibi, canlı-diri video yayını yapabilirsiniz.

instagram`da canlı Yayın Nasıl yapılıyor?


Uygulama üstünde, video çekmek için ekranı kaydırdığınızda, karşınıza gelen ekranda  "canlı-diri" butonuna basarak videoyu kayıt etmeden, canlı yayın yapabilirsiniz. instagram`ın canlı-diri yayın videoları, Periscope ve Facebook Live gibi daha  sonra seyredilmek üzere kayıt edilemiyor. Takipçilerin, canlı-diri yayınları anında seyretmesi gerekiyor.

instagram geçen ayın sonuna doğru canlı video yayınının geleceğini, kaybolan fotoğraf ve video mesajlarıyla beraber duyurmuştu. Söz konusu özellik, ABD`de hayata geçirildi.

HiKAYELER BöLüMüNDE canlı YAYıN YAPıLABiLECEK
Teknoblog`un haberine göre, kullanıcılar uygulamanın Hikayeler bölümünde, akıllı telefonlarının kameralarını kullanarak canlı video yayını gerçekleştirebiliyor. instagram’daki takipçiler de, canlı yayınının olduğunu, söz konusu bireyin Hikayeler bölümünde yer alan fotoğrafı üzerindeki “canlı” işaretiyle anlayabiliyor.

instagram`ı FACEBOOK`şafak AYıRAN öZELLiK SiLiNMESi
Ana firma Facebook da canlı-diri yayın işine girmişti. lakin instagram’ın yaklaşımını Facebook’şafak ve diğerlerinden ayıran esas nokta, canlı video yayını bittiğinde uygulamadan silinmesi ve tekrar izlenememesi. Buna karşın instagram, canlı yayınların öne çıkması ve kaçırılmaması için bazı adımlar atıyor.

örnek olarak Keşfet bölümünde “öne çıkan canlı Yayınlar” halinde Türkçeleştirebileceğimiz bir bölüm bulunuyor. Burada o anda yapılan canlı yayınlardan bazıları sergileniyor.

ABD`DEKi KULLANıCıLAR KULLANMAYA başladı
instagram canlı-diri yayın sona erdiğinde videonun bir daha görülmemek üzere silinmesini sağlamakta. Bu yolla kullanıcıların istedikleri süre rahatlıkla paylaşım yapabileceklerini dile getiriyor. ABD’deki kullanıcılar, instagram’ın iOS ve Android uygulamalarında canlı-diri yayın butonunu görmeye başladı. canlı-diri yayın özelliğinin dünya çapında ne zaman sunulacağıysa şu lahza için bilinmiyor.

instagram Takipçi Hilesi

2018-02-06 13:05:18

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram 2017 takipçi hilesi

instagram 2017 takipçi hilesi

En Son zamanların fenomen olan sitelerden biri instagram olmuş olup, akıllı telefonların yaygınlaşarak bu denle satın alınmasından kaynaklı şekilde gelişme kaydetmiştir. instagramın bu kadar

instagram takipçi , youtube hile , facebook arkadaş kasma hilesi , twitter reetwet hilesi

instagram takipçi , youtube hile , facebook arkadaş kasma hilesi , twitter reetwet hilesi

İnstagram Takipçi Hilesi Twitter Reetwet Hilesi  Youtube hilesi Vine Hilesi İntagram da son dönemlerde Ünlülerin Kıyasıya rekabet ettiği İnstagram takipçi hilesi