İnstagram Reklamı Nasıl Napılır?

İnstagram Reklamı Nasıl Napılır?

ınstagram sponsorlu reklam uygulamasını uzun zaman evvela başlattı. Facebookkadar talep gören ınstagram reklam ağı bu sayede arayüzünde, kullanıcıların ve firmaların yüzünü güldüren değişikliklere gitti. Bildiğiniz üzere önceden ınstagram üstünden link verilmediği benzeri, tıklanabilir sadece fotoğraflar bulunuyordu. şimdi ise reklam verdiğinizde ınstagram resminize tıklandığı bu gibi web sitesine yönlendiriliyorsunuz. özellikle e-ticaret firmaları için ınstagramreklamları bulunmamakta bir hazine olacak.

# instagram takipçi hilesi

instagram reklamı nasıl yapılıyor?
Reklam verebilmek için firma ve ya markanızın aynı sürede bir Facebookhesabı olmalı. Hesabı açma işlemini yapıldıysa ”Ayarlar” sekmesine tıklayarak ”ınstagram Reklamları” sekmesine gelmeniz gerekiyor. Bu kısımda Facebook sizden reklam vermek arzuladığınız sayfayı bağlamanızı isteyecek. Bağlama işlemini bitirdikten sonra Facebook hesabınıza giriş yapın. ”Uyarılar” kısmını okumayı da ihmal etmeyin!

Daha sonra ‘Reklam Oluştur’ sekmesine tıklayarak reklam setine yönlendirileceksiniz. Bu kısımda reklam verirken hangi işlemi yapmak istediğinizi soracak. ınstagram reklam seçenekleri aşağıda olduğu benzeri sıralanmıştır.

 


Burada dikkat edilmesi gereken en önemli şey hedef kitlenize müsait kategoriyi seçmektir.
Peki reklam onaylanmazsa!
eğer reklamınızı göremiyorsanız sebepleri reklam kurallarına uymadığınız olabilir. Kurallara göre yapılmayan reklamlar onaylanmaz ve hedef kitlenizeulaşmaz.

Etkili reklam nasıl yapılmaktadır?
ınstagram‘da reklam verirken unutmamanız gereken en ciddi şey doğru hashtag’lar kullanması. Anahtar kelimeleriniz ne kadar nokta atış olursa reklamınızda hedef kitlenize o kadar hızlı ve doğrudan ulaşacaktır. 20 saniyedenuzun olmayan ve mesajınızı en sade haliyle ileten video reklamlar hedef kitlenizi sıkmadan, izlenebilir nitelikte olmalı. Ve unutmadan Facebook ile çapraz yapılan doğru reklam kampanyaları size en iyi sonucu verecektir.

2018-02-06 13:05:18

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bedava İnstagram Takipçi Hilesi

Bedava İnstagram Takipçi Hilesi

http://instagramhilecim.com İnstagram’da takipçi ve beğeni arttırmak oldukça zordur. Kaliteli içerikler ve gün içerisinde düzenli paylaşımlar yapmanız

Whatsaррa  GIF  özelliği  nihayetinde  geldi

Whatsaррa GIF özelliği nihayetinde geldi

 Whatsaррa  GIF  özelliği  nihayetinde  geldi Poрüler  entelekt  meѕajlaşma  hizmеti  Whаtsаppа,  derinlemesine  eş  sürеdі

İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Takipçi Hilesi

instagram’ da Son akımları Takip Edin, Sizi Takip Etsinler Sosyal medya platformu instagram da takipçiniz mi az, beğenileriniz mi bulunmaz? çağımızda her derdin çaresi