Instagram Hesap Onaylatma Nasıl Yapılır  Verified Account

Instagram Hesap Onaylatma Nasıl Yapılır Verified Account

İnstagramhilecim.com

Instagram uygulaması, sosyal medya üzerinden ünlülerin haklarını korumak ve kullanıcının doğru olduğunu belirtmek için profillerinin yanına tik işareti koymaktadır. Bu işareti daha çok ünlü isimlerin yanında görebilirsiniz. Sembolün anlamı ise profili gerçekten o kişinin kullandığı anlamına gelmektedir. Ayrıca sahte hesapların açılmasının önüne de yine bu yolla geçilmektedir. Ancak Instagram’da hesap onaylatmak diğer sosyal medya platformları kadar kolay değildir.

Bilindiği üzere Facebook ve Twitter üzerinden yapılan başvurular ile hesap onaylatma işlemi yapılmaktadır. İhtiyacınız olan tek şey onların taleplerine doğru şekilde cevap vermektir. Ancak aynı durum Instagram’da geçerli değildir. Instagram içerisinde hesap onaylatma için bir buton ya da bölüm bulunmamaktadır.

Instagram Mavi Tık Nasıl Alınır?

Sizler de Instagram hesabınızı onaylatmak istiyorsanız, kimlik bilgilerinin olduğu bir mail atmanız gerekmektedir. Instagram yetkilileri gelen mail üzerine sizi de değerlendirmeye alacaktır. Ayrıca sosyal medya platformları ile partner olarak çalışan ajanslar da yine hesap onaylatma işlemi konusunda size yardımcı olacaktır.

2018-02-04 16:20:23

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

DUYURU ! Ücretsiz Kredi Ve Takipçi Kazanma

DUYURU ! Ücretsiz Kredi Ve Takipçi Kazanma

10 BİN TAKİPÇİ KAZANMA AYDA TAM 100 KİŞİYE 10 BİN TAKİPÇİ HEDİYE   instagram takipçi hilesi ile sizlere mükemmel destek sağlayan instagramhilecim.com ailesi yine

İnstagram İzlenme

İnstagram İzlenme

  instagram Bundan evvela 4 özellik sunuyordu Bunlar Neydi ; ?  BEĞENİ  / TAKİPÇİ / Takip Edilenler / Yorumlar Ve son olarak 5. instagram video görüntülenme sayısı

İnstagram Hikaye izlenme hilesi Story

İnstagram Hikaye izlenme hilesi Story

                                               Evet arkadaşlar İnstagramhilecim.com