İnstagramda Çoklu Fotoğraf Paylaşma Devri Başladı

İnstagramda Çoklu Fotoğraf Paylaşma Devri Başladı

İnstagramın geçtiğimiz haftalarda test aşamasına soktuğu çoklu fotoğraf paylaşma özelliği,  bundan sonra memleketimiz`deki kullanıcılar için de sürüldü.

instagramda çoklu fotoğraf devri başladı (Video)
Popüler fotoğraf paylaşma platformu instagram bu özelliğini geçtiğimiz haftalarda test aşamasına sokmuştu. Bu özellik yardımı ile birden çok fotoğrafı aynı anda paylaşabileceğimiz duyurulmuştu. instagram`ın geçtiğimiz haftalarda test aşamasına soktuğu çoklu fotoğraf paylaşma özelliği, bundan böyle memleketimiz`deki kullanıcılar için de sunuldu. 

Ansızın çok fotoğrafı toplu bir biçimde seçip atmanıza olanak verici instagram yetkilileri, bu özelliğini memleketimiz`deki kullanıcılar için aktif etti. Böylece siz yahut takip ettiğiniz şahısların attığı çoklu fotoğrafları ana sayfanızda görebileceksiniz.

Yeni özellik ile birlikte artık instagram`da kullanıcılar aynı anda 10 adet fotoğraf, video paylaşabilecek. Toplu olarak atılan fotoğrafları ise sağa ve sola kaydırarak, birden bire çok fotoğrafı tek bir pencerede görebileceksiniz. aynı zamanda, video, fotoğrafların sırasını sürükleyerek değiştirebilecek veya her birisi için ayrıcalıklı filtre uygulanabilecek.

Uygulamada fotoğraf yahut video yükleme alanına girdiğinizde önünüzeansızın fazla seç seçeneği çıkıyor. Bu tuşa bastığınızda aniden fazla fotoğraf yada video paylaşımı gerçekleştirebiliyorsunuz. 

Yeni ayrıcalığı kullanabilmek için uygulamayı güncellemeniz yeterli. 

Popüler fotoğraf paylaşma platformu Instagram bu özelliğini geçtiğimiz haftalarda test aşamasına sokmuştu. Bu özellik sayesinde birden fazla fotoğrafı aynı anda paylaşabileceğimiz duyurulmuştu.

Birden fazla fotoğrafı toplu bir şekilde seçip atmanıza olanak sağlayan Instagram yetkilileri, bu özelliğini Türkiye`deki kullanıcılar için aktif etti.

Sitemizden Ücretsiz instagram takipçi hilesi ve Bunun yanı sıra Takipçi satın alarak popülerliğinizi arttıra bilirsiniz.

2018-02-06 13:05:19

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

2017 İçin İnstagram Trendleri

2017 İçin İnstagram Trendleri

2012`de Mark Zuckerberg, 30 milyon kullanıcılı ve yalnızca 13 çalışanı olan bir uygulama olan instagram için 1 milyar dolar ödedi. Hızlı ileri dört sene ve instagram 500

5000 VİDEO GÖRÜNTÜLEME

5000 VİDEO GÖRÜNTÜLEME

iNSTAGRAM 5000 VİDEO GÖRÜNTÜLEME 5000 Adet Video Görüntüleme Hızlı Teslimat Videoları Keşfete Cıkarma Özelliği 7/24 Whatsapp Destek Hizmeti

instagram Kalıcı Takipçi Sayınızı Arttırın

instagram Kalıcı Takipçi Sayınızı Arttırın

insanların beğenili, eğlenceli ve kaliteli zaman geçirebilmelerini sağlayabilmek için birçok uygulamanın ortaya çıktığı son dönemlerde sanal dünyanın uygulamalarından